Archiwum

  Obchody Jubileuszowe

  W listopadzie 2011 r. nasze Stowarzyszenie świętowało 10-lecie swojego istnienia.

  4 listopada odbyło się uroczyste spotkanie obecnych i byłych członków SDN z udziałem zaproszonych Gości. Były okolicznościowe przemówienia , podziękowania , a także cenne prezenty od Przyjaciół - za które serdecznie dziękujemy. Listy z gratulacjami i życzeniami przesłali Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski, Wojewoda Małopolski Stanisław Kracik oraz zaprzyjaźnione organizacje i instytucje.
  Był także tort z 10-ma świeczkami i  domowe słodkości.
  Spotkanie uświetniła formacja NEW TANGO BRIDGE Grzegorza Frankowskiego prezentując utwory z ostatniej płyty, będącej równocześnie cegiełką na rzecz SDN.
  (zobacz zdjęcia : Galeria - 10-Lecie SDN - spotkanie)

  5 listopada dla dzieci SDN i podopiecznych Ośrodka wystąpili młodzi aktorzy THEATRUM MUNDI  pod kierunkiem Anny Osławskiej z przedstawieniem zatytułowanym "Teatrzyk Misia dla Krzysia". Po spektaklu nie zabrakło oczywiście wspólnego spotkania i świętowania przy tradycyjnym "małym co nieco"
  (zdjęcia: Galeria  10-lecie SDN - teatrzyk)

  13 listopada w zabytkowym kościele p.w. Św. Bartłomieja w Mogile odprawiona została Msza Św. w intencji Rodzin" DOMU NADZIEI", Przyjaciół, Darczyńców   i tych spośród nas, którzy odeszli już na zawsze

  Z okazji Jubileuszu został wydany specjalny numer gazetki "Nadzieja" oraz płytka ze zdjęciami, prezentacjami
  i materiałami archiwalnymi dokumentującymi działalność Stowarzyszenia od początku jego istnienia.
  Obie w/w pozycje oraz płyta NEW TANGO BRIDGE jest do nabycia w Ośrodku SDN


  Licznie przybyłym Gościom, Przyjaciołom, Darczyńcom  oraz  wszystkim, którzy wsparli organizacyjnie nasze jubileuszowe spotkania i uroczystości - serdecznie dziękujemy !